Przybornik

New product

349,00 zł brutto

More info

Przedstawiamy Państwu autorski przybornik fryzjerski będący efektem wieloletniej pracy zawodowej oraz doświadczeń związanych z fryzjerstwem.

Praca fryzjera wiąże się bardzo mocno z jakością, ergonomia, komfortem oraz czystością pracy.

Te cztery wartości były główna inspiracja w procesie tworzenia i doboru materiałów z których przybornik powstał.

Prezentowany przybornik został wykonany z włókna węglowego, niezwykle lekkiego, szlachetnego i wytrzymałego, odpornego na czynniki mechaniczne jak i chemiczne. Jego struktura została wykończona czterema warstwami lakiery bezbarwnego co ułatwia dezynfekcję i zapewnia sterylność narzędziom. Dopełnieniem są elementy wykonane ręcznie z najbardziej szlachetnej skóry juchtowej. Pas przybornika wykonany jest w niezniszczalnej technologi stosowanej w przemyśle samochodowym, przy produkcji pasów samochodowych.

Przybornik został połączony z pasem łożyskiem oporowym tak aby przybornik pozostawał w pionie podczas zmiany pozycji fryzjera w celu zapewnienia ergonomii pracy. 

Kto zrozumie lepiej fryzjera niż inny fryzjer. Tak właśnie powstał przybornik, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu stał się niemal perfekcyjna odpowiedzią na potrzeby fryzjerskiego rynku. Oddajemy w Wasze ręce funkcjonalny, niepowtarzalny, stworzony z wyjątkowych materiałów przybornik. Przekonajcie się sami !

Piękno tkwi w prostocie … i praktyczności.